TAMMÍM

 

POZOR! TAMMÍM ZRUŠEN!

Z důvodu účasti na pohřbu pana kardinála Vlka a vzhledem k povinnostem, které z něj pro nás vyplývají jsme se po zralé úvaze rozhodli zrušit letošní postní Tammím.

Těšíme se na vás při tom adventním! (Všem přihlášeným by měl dorazit ještě "oficiální" email.)   

 

Postní TAMMÍM o naději proběhne 24. - 26. března 2017

Těšíme se na Tebe a prosíme o modlitbu za náš společný víkend!

Kontaktní adresa: tammim@signaly.cz

O Tammímu 

Bohoslovci Arcibiskupského semináře v Praze již tradičně pořádají duchovní víkend TAMMÍM, na který srdečně zvou všechny mladé muže ve věku od 15 do 30 let. Tato duchovní obnova se koná každý půl rok, tentokrát bude tématem naděje. Mimochodem hebrejské slovo TAMMÍM znamená bezúhonný, totální, dokonalý. Naše duchovní obnova se tedy snaží přispět k tomu, abychom prohloubili svou touhu být zcela TAMMÍM pro Hospodina. Pro všechny účastníky nabízíme možnost opustit každodenní ruch a ponořit se v seminárním prostředí do ticha a modlitby. Kromě tohoto ztišení budou na TAMMÍMU i různé tématické skupinky, workshopy a zajímaví hosté. V neposlední řadě budete moci nejen potkat své známé, ale i poznat nové lidi z řad účastníků a seminaristů. K dispozici k rozhovorům budou i naši představení. Věříme, že tento víkend nabídne možnost prohloubení víry a pomůže v hledání další životní cesty.

Základní informace

TAMMÍM proběhne v Arcibiskupském semináři na adrese Thákurova 3, 160 00 Praha 6

Příjezd je v pátek 24.3. od 15:30 do 17:20 a odjezd v neděli 26.3. po 13:00 hodině.

Ubytování
Každý účastník bude ubytován v pokoji po 2 - 6 osobách. Pokud chceš být ubytován s někým podle tvé volby, napiš to, prosím, do přihlášky.

Cena
Náklady setkání jsou hrazeny z dobrovolných příspěvků účastníků podle jejich finančních možností doplněné příspěvkem Nadace Arcibiskupského semináře. Doporučený příspěvek je 400 Kč za osobu na celý víkend. Přispěj tedy podle svých finančních možností. Příspěvek můžeš zaplatit v hotovosti při příjezdu či v průběhu setkání. Předem děkujeme za Tvou podporu, díky které se setkání může uskutečnit. Peníze by však neměly být pro nikoho překážkou k účasti.  
Těšíme se na Tebe a prosíme o modlitbu za náš společný víkend!
Kontaktní adresa: tammim@signaly.cz 
Přihlášku nalezneš ZDE
POZOR, PŘIHLAŠOVÁNÍ KONČÍ JIŽ V NEDĚLI 19. BŘEZNA!  
______________
Fofografie z adventního Tammímu 2016 naleznete zde.  

klikněte pro detail fotografie

facebook twitter LINKUJ flickr digg    
ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ
KONTAKTY     |     DOKUMENTY KE STAŽENÍ     |     PARTNEŘI     |     ODKAZY
© 2009 UNIVERZITA KARLOVA, ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ | design by: MVP design

ARCIBISKUPSKÝ SEMINÁŘ